Saturday, September 29, 2012

Reeeede! 26.09

Tsau! Ja ongi jälle järgmine koolinädal läbi saanud.. ma juba 5 nädalat koolis käinud-see pole võimalik, et nii palju :D

Hommikul anti minule otsustada, kas Garrett peaks end ühest klassist välja kukutama või mitte- hahah loomulikult ei lubanud :D nii õel ikka :D:D Ja Matthew'il oli jälle õppmata, aga see mind enam ei üllata :D

Hispaania keeles ei jõudnud ikka "Selenaga" lõpuni. :D Mate alguses läksime siis pep rally'le ja tagasitulles tegime töö, loodan et hooletusvigu ei teinud selle kiirustamisega..

Aga tänane pep rally oli palju huvitavam kui eelmine. Seal oleks peaaegu kaklus tekkinud kahe tüdruku vahel. Minust kuskil 2 rida tagapool. Kõik räigelt püüdsid neid lahus hoida ja siis õpetajad jooksid kõik kohale ja õpilased vaatasid ümberringi pealt, nagu filmiski :D
Ma tean, et videotel super kvaliteet!!:D
 
Kõige lemmmmmikumad!! Nad kõik on ülienergilised ja mega positiivsed inimesed. Üks blond poiss sealt on ka vahel hommikuti green roomis.Bell Guard'id(? mingi siuke nimetus neil on :D) Kõige pullim vise üldse on kuskil 50sekunditel!! Ja lõpus cheerleaderid hoiavad käes silti HC LIZ?  ja siis üks Bell Guard, kes seda küsis jooksis treppidest ülesse tribüünile ja andis lilled sellele tüdrukule, see oli niii armas :)
 
 
Bandolerade Dance Team ehk need, kes rohkem võistlemas käivad janii.. Meie tantsud on ka umbkaudselt sellised. 

 
 Seniorid :D
 


Drill Team'is vaatasime video pealt tänast pep rally't, kuna freshman'id ei saanud ju minna sinna.. Keemias õppisime midagi ioonidega jälle ja õpetaja kontrollis mappe ja lõunaks sõin pizzat. Ajaloos luges õnneks õpetaja selle kordamislehe vastused ette, mul olid pooled puudu muidu :D ja töö on esmaspäeval, nüüd oskan ehk midagigi.. Inglise keeles kontrollis õpetaja vihikud ja töö teeme hoopis esmaspäeval. Ja Dance Aerobicus vaatasime ka pep rallyt.
 
Raquel :)

Rachel :)

 
Siis koju ja mingiaeg läksime Cici pizza'sse sööma. Seal nii, et maksad migi summa ja siis on suur valik pizzasid ja võtad mis tahad ja palju tahad. Need olid nii head ja siis veel megahead kaneelirullid ja šokolaadikook, mmm :D

Siis koju tulles oli tuul tulnud ja läksime lambist katusele seda nautima. :D:D Jalad normilt värisesid redelist üles ja alla ronides, aga sain seal üleval käidud! :)
 
Naabruskonnast ülevalt poolt tehtud pilte :D


see vasakpoolne, valge on Garretti garaaaž ja maja on puu taga peidus :D 
 
 
Ja siis vaatasin Kättemaksukontorit ja magasin natuke ja nüüd kutsuti lauamängu mängima.. Okeiii, kirjutasin selle eelneva teksti kuskil 9 ajal ja nüüd ootamatult on kell 2 öösel saanud. :D Mängisime reaalselt 4h lauamängu Puerto Rico ja nüüd üritan veel pildid ja videod teksti vahele lisada ja siis ära magamaaaaa :)
 
avastasin, et indigo, kohvi ja suhkru nupust sai eesti lipu kokku panna ja siis ehitasime kommidest Estonia ka kõrvale :))


:)

yayy!! :D:D:D mängukaaslased. Vasakult: Chris, Qinqin, Mike ja Darrell :D

Annika. :)

No comments:

Post a Comment