Thursday, September 27, 2012

Neljapäev! 27.09

Heii! Täna oli koolis fresman'ide pep rally,  meil on homme, ehk siis oli activity bell schedule. Teise perioodi ajal oli pep rally ehk siis meie mate käis täna 1h ja 28 min, aga ülejäänud tunnid olid kõik 6min lühemad ehk siis 44 minti, aga koolist saime ikkagi samal ajal lahti.
 
Hispaania keeles vaatasime "Selenat" võib-olla jõuame homme lõpuks lõpuni :D Mates saime eilsed tööd kätte, sain 15/15st jeee :D Homme on test, kus on 15 ülesannet ja 2 joonist ja meil seda aega 10min teha, sest ühe ülesande jaoks kulub ju ainult 30 sekundit.. :D Mates saime iPad'id ja siis läksime twitterisse, grissompc oli kasutaja :D:D, ja sealt läksime ühele lingile, kus harjutasime matet, peaks nüüd ka veel veits harjutama, siis läheb homme töös ladusamalt.. :D
 
Drill Team'is saime need kirjatööd Bandode esinemise kohta kätte. Sain 100,  jälle jeee :D Ja siis veel rääkisime ja lõpus vahetasime ainult meie 4 riideid ja pidime skills testi ära tegema.. alguses proovisime veel 2 korda muusikaga ja siis pidime 2 korda tantsima, usun et mul läks hästi, homme vaatame video pealt ka... :)
 
Keemias joonistasime ioone vms ja muud väga ei teinudki :D Lõunaks sõin pizzat ja ajaloos tegime jälle seda kordamislehte. Vb homme või siis esmasspäeval on töö, õpetaja ise ka ei teadnud veel :D aga mul väga vahet pole, sest nkn lähen lotoõnne peale välja jälle, sest ma ei tea pm mittte midagiii sellest osast :D Ajaloos eile tüdruk, kes mu taga istub, küsis et kas ma tahan temaga koos kõndida, me läheme suht samasse kohta pärast ajalugu ja siis nüüd lähmegi koos :) Vähemalt ta kõnnib ka kiiresti ja vihkab samamoodi, kuidas inimesed koridorides uimavad :D Meil vaja lihtsalt niiii kaugele jõuda selle lühikese ajaga, haigeee.
 
Inglise keeles sain tõestust sellele, et osad ameeriklased on ikka tõesti lollid :D:D Pidime jälle mingit lauseliikmete asja tegema ja homme töö selle peale. Meil oli üks leht, kus peal oli tekst, mis oli 41 sõna pikk ja siis iga sõna kohta pidi kirjutama, mis lauseliige see on (noun, verb, adverb, adjective, pronoun, preposition, conjunction, interjection) nii ja siis seal tekstis oli sõna "homerun" ehk kodujooks ja siis minu taga 2 tüüpi või noh 1 oli tüdruk, arutasid seda ja siis rääkisid, et "I think it's a verb because there is "run" in that word" mul oli nagu omg :D ja siis teine laseb, et "Every word that has "run" in it isn't a verb (mul oli juba lootuse koht, et äkki tuleb midagi tarka, aga...)  so maybe it's adverb" ja siis teine nõustus ja mul oli reaalselt nagu *facepalm* :D:D
 
Ja Dance Aerobicus oli ka skills test ja õnneks tunni alguses saime midagigi sinna lõppu ja tantsu esitades kuidagimoodi saime tehtud selle.. vahepeal tantsisin ma küll üksi, sest keegi teine ei osanud, norm :D
 
Ja siis tulime koju ja mingiaeg läksime hostvanaema juurde, kuna tal oli täna 83.sünnipäev. Ta elab vanadekodus, aga see mega uhke ja seal nagu eraldi korterid, mis on nii ilusad ja suured. Enne läksime mingist söögikohast läbi ja võtsime söögi kaasa ja siis seal hostvanaema juures sõime seda. Melissa oli ka ja vaatasime vanu pilte ja mängisime mingit joonistamismängu. Lisa oli veel red velvet cake'i ka teinud ja seal oli meganunnu kutsu ka. :) 
Homme riietun ka "stiilselt" ehk panen suure T-särgi selga :D Saime täna laupäevase Bandode Dance Clinicu kollased pluusid ja siis peame neid homme kandma. :) Ma ei tea, kas olengi sellest siia üldse kirjutanud, aga laupäeval on koolis siuke bandode workshop, kus õppime tantsu ja siis nad esinevad ka, nii et tuleb tore päev. :)
 
Praegu vaatan Gleed ja ootan juuste kuivamist, et need ära sirgendada saaks :D:D
 
Annika. :)

No comments:

Post a Comment