Wednesday, October 10, 2012

Kolmapäev! 10.10

Heii! Täna oli koolis wacky tacky nerd day, aga kahjuks olid  minu meelest suht vähesed selles stiilis riides, ise ka polnud, nii et mis ma ikka vingun.. :D Agaaa, hommikul läksin tegin mate vigade paranduse ära ja siis edasi green room'i.
 
Hispaania keeles laulsime uut laulu ja õppisime aastaaegu ja siis pidime kirjutama, mis kuud mis aastaaja alla kuuluvad ja osad ei teadnud, nagu reaalselt.... õpetajal oli ka juba siuke nägu, et kas te tõesti ei tea v? :D Mates saime mingi suure pataka SAT ülesandeid, mille peame esmaspäevaks ära lahendama.. ja siis õpetaja jagas meile markerid ja lapikesed ja hakkasime oma laudade peale graafikuid joonistama :D:D Üliveider niimoodi lauda sodida, aga palju kiirem ja mugavam kui vihikusse tehes. Drill Team'is õppisime mingeid uusi lööke ja keemias tegime laborit. Seejärel lõuna ja ajaloos vastasime õpiku küsimustele ning inkas esmaspäevani asendusõpetajad, nii et lambi. Täna kirjutasime mõisted ja tähendused ja tunnilõpust 20minti võisime lambist olla. Täna oli see tüdruk ka tagasi, kes rase oli.. sai poja vahepeal :D arutas seal, et kui ta poeg 30, siis ta 47... naljakas natuke :DJa Dance Aerobicus tegime natuke jõudu ja natuke tantsisime.
 
Pärast kooli läksime poodi ja seejärel koju ja kirjutasin inka kõne lõpuni ja tegin oma mum'i peaaegu valmis, ei viitsinud veel alumist äärt korda teha :D Aga panin lille ja oma nunnu ram'i külge :)


 
Õhtusöögi ajal tuli välja, et google translate tõlgib "Nice to meet you Estonia" "Nice to meet you Canada"ks ja siis läks teema sellele, et kanadalased ütlevad lausete lõppu "a" ehk "ei" vms ja siis mul tuli kohe ELO meelde, kus mängisime seda alfa-beeta mängu ja pidime küsimuste lõppu "al" panema ja see oli nii naljakas.. :D toredad mälestused :)
 
Ja täna aasta tagasi ehk 10.oktoober 2011 saatsin ma Eesti YFUle oma taotlusdokumendid :) Siuke saatuslik aastapäev täna :D muidu ehk polekski siin... 
 
Ja täna õudne esmaspäeva tunne, kuna selle nädala esimene koolipäev ju, aga ongi parem- järgmine nv tuleb kiiremini ja saab jälle magada, jeee :D
 
Annika. :)

No comments:

Post a Comment