Friday, November 30, 2012

Neljapäev & reede!

Heii! Eile oli kolmapäevale täiesti vastandik tuju- lambist olin nii õnnelik ja hea tuju oli terve päev :)
 
Mates õppsisime neid kompleksnumbreid ehk i vms, mille kohta Eestis öeldi, et hakkame alles ülikoolis õppima... okii :D Keemias oli eile test ja täna saime juba hinde teada, ma sain 96 :) Ajalooõps on kossutreener ka ja eile tunni alguses coach Petty ütles lambist, et me lähme võimalsse, okk :D Istusime seal siis ja ajasime juttu ja need kes tahtsid ühinesid mõne pallimänguga. Ükspäev tuli üks uus tüdruk meie ajalootundi, aga ta ei mõista absoluutselt inglise keelt ja siis Nancy ja Uzma'ga tõlkisime google translate'i abil küsimusi vietnami keelde ja näitasime talle ja siis ta vastas nii palju kui oskas. :Dhahah:D ja täna vaatasime filmi Cinderella Man edasi. Dance Aerobicus oleme kõvasti seda stepikava harjutanud, juba tuleb isegi vahepeal välja :D Pidime jälle gruppidesse ka võtma ja lõppu ise midagi juurde mõtlema... esmaspäeval on skills test :D
 
Aa ja eile saime Progress Notice'id ka mõnes aines: tantsutunnid - 99, keemia-98, inglise keel-98, ajalugu-89..  Ainult 2 nädalat kooli veel + eksaminädal!!!! :)
 
Eile õhtul tuli Darreli pere külla ja vaatasime Once Upon A Time kõik koos ja täna on hostisa sõbrad siin, õppisime natuke ühte lauamängu ja siis tegime browniesid!!! ja nüüd vaatan Sõpru :)
 
Jaaaa täna peale kooli tassisime pööningult umbes 7 suurt kasti jõuluasju alla ja homme lähme kuuse järele!!! :))
 
Annika. :)

No comments:

Post a Comment