Sunday, November 18, 2012

Reede & nädalavahetus!

Heii! Päevad mööduvad ikka väga kiiresti... :D
 
Reede
Hispaania keeles tõstsime kõigepealt lauad ümber, sest õpetaja tüdines vanast lauapaigutusest ära ja siis mängisime tegusõnadega bingot, ma kahjuks ei võitnud :( :D ja pärast oli veel  suuline quiz "phrase of the week" peale. Seekord pidin mina olema esimene, aga tegelt see tähendas seda, et mul oli kõige kergem, sest sain ise vastuse välja mõelda, teistele ütles õpetaja inglise keeles ette, mis ütlema peab..  Neljapäeva südaöösel esilinastus Breaking Dawn part 2 vms ja Senora Castillo on ulme Videviku fänn ja käis ikka öösel seda filmi vaatamas.. :D Meil oli Activity Bell Schedule, st et tund oleks pidanud lõppema 9.44, aga lõppes alles 10st miskipärast :D
 
Lõunaajal ei viitsinud ennast järjekorda vedada, kõht polnud tühi ka. Kõik teised said teise perioodi ajal Report Card'id ehk siis teise kuue nädala hinded, aga meie klass lambist ei saanud :( Aga lõunaajal jagati küpsiseid nendele, kellel olid kõik A-d ja B-d.. Ma eeldasin, et mul ikka head hinded ja olingi nimekirjas, juhhuu :D Megahea šokolaaditükkidega küpsis oli :D


kleepsu küpsise pealt jätsin alles :D:D
Inglise keele ajal käisime raamatukogus, kus oli väike loeng kolledzitest ja pärast jagunesime väiksematesse gruppidesse, kus räägiti veel detailsemalt mis kus tegema peab. Mind see väga ei puudutanud, aga huvitav oli ikka. Tantsuklassides vaatasime videot edasi ja viimasest perioodist kuskil 40 minti passisime niisama, sest muidu toimus õpilaste ja õpetajate vaheline võrkpalli mäng, aga et tunnist ära saada ja mängule minna pidi 3 dollarit maksma ja mul polnud väga viitsimist sinna minna, nii et chillisime niisama tantsuklassis ja kuulasime muusikat.

nägime suitsu pärast kooli aga hiljem telekast nägime et kuskil plahvatas mingi asi ja oli suur põleng.
Pärast kooli läksime Walmarti, pidin omale joogapüksid ostma tantsuklassi jaoks ja siis ostsin ühe mõnusa paksu pusa ka. Siin vahepeal juba täitsa jahe :D Enamasti käin koolis ikka siukse poolpikkade käistega pluusiga ja paljud poisid käivad veel lühikeste pükstega.. :D Üks hommik oli täpselt 1.septembri lõhn väljas... selline esimese sügisehommiku lõhn või ma ei oska seletada.. :D:D Üldiselt ma ütleks, et ilm on nagu Eesti september..
 
Õhtul tuli Melissa meile, et kooki ja muffineid küpsetada. Ta pidi oma sõbranna džungliteemaliseks Baby Showeriks valmistama neid. Aitasime ka ilusti.

rullimiseks kasutatakse mõõdustikuga alust..
lõpptulemus
Õhtul olid kõik loomad naljakad :D
Trixie ja Toffee pesevad enne nõudepesu ise nõud ära.. :D

Crystal

Fat Louis ja Tippy
Laupäev
Hommikul magasin piinlikult kaua :D Ei julge siia ärkamisaega isegi kirjutada... :D Aga siis lebotasin ja kui Lisa töölt koju tuli, siis ta küsis, et kas me tahaksime onu Roberti ja ta naisega jalkamängule minna, of course ju :D
 
Nad tulid meile järgi siis mingiaeg. Mäng toimus Allen Eagle staadionil. See staadion on kindlasti Texase suurim kooliväljak, muus ei ole kindel. Staadioni ehitamine maksis 63miljonit dollarit ja ulme on see, et see on kõigest high schooli väljak... :D Ma ei kujutaks ette kui minu koolil nii suur ja uhke väljak oleks... Väga ulme, aga see oli nii ilus ja niiii suur, insane :D Mängisid siis Paris Wildcatsid ja Kaufmani Lionsid (high school, mis Roberti ja Faithi elukoha lähedal asub). Kahjuks meie ehk Lionsid kaotasime, aga mäng oli ilus. Sõime seda õiget hot dogi ka ja kõik oli nii äge :D Aaa ja seal staadionil oli veel suuur ekraan, mis näitas kordusi jne... :D mainin veelkord, et see kõigest high schooli oma... Nagu kõik ütlevad "Football is big in Texas!"


tossu tuli ka lõvi seest :D

pilt hiina moodi :D
 
Ja pärast läksime sööma kuskile hiina restorani ja Faithi poeg ja ta sõber tulid ka. Ja siis istusime seal ja lõpuks jõudsime tagasi umbes 12.
 
Pühapäev
Hommikul sai jälle päris pikalt magatud, mitte küll nii pikalt kui eile, aga ikkagi :D Hommikust-lõunat läksime sööma Mediterranean restorani ehk seal olid pm Vahemere toidud(?) Seal oli üks hea kebabi moodi asi, mm. :D Pärast seda läksime mingisse kohta, kus harjutasime selle masinaga pesapalli ja pärast sõitsime kartidega(?). Ma võitsin!! :DJa siis läksime veel Central Marketisse ja raamatupoodi ja siis lõpuks jõudsime koju. Sõime õhtust ja tegime browniesid ja The Walking Dead, nagu iga pühapäev. :D
 
Kell juba järsku üle südaöö tiksunud, nii et tuleb vist magama sättida.. Aga nüüd veel 2 koolipäeva ja siis 5-day weekend, sest Thanksgiving juuu!! :)

Annika. :)

No comments:

Post a Comment