Tuesday, November 6, 2012

Teisipäev! 6.11

Tsaukii! Esiteks alustan sellega, et täna oli election day ehk presidendivalimised ja justjust selgus, et Obama valiti uuesti!! Võitmiseks pidi saama 270 häält, Obama sai 275 ja Romney 203- vähemalt hetkel on telekas selline seis.. :D Mul on hea meel, kuna mulle Romney väga ei sümpatiseeri-ei tundu üldse usaldusväärne ja lubab selliseid asju, mis nkn ei juhtu, seega tore.
 
Aga koolis midagi väga erilist polnudki. Hispaania keeles õppisime jälle uusi tegusõnu, mates õppisime ja joonestasime jälle mingeid uusi tobedaid graafikuid... Drill Team'is vaatasime oma skills test'i videosid ekraani pealt ja Ms.Evansil oli täna oma kutsu kaasas. Üliarmas pisike 9-aastane mustavalgekirju pikakarvaline chiuaua Austin. :) Keemias õppisime isegi minu jaoks uut asja.. :D Siis lõuna.. pean oma saavutuse ära märkima: sõin viimati lõunaks pizzat eelmine esmaspäev.. see on minu puhul tase. :D Siis ajaloos tegime väikese valimise klassis ja meil ka Obama võitis ja siis vaatasime veel episoodi valimispäevast õpetaja lemmikseriaalist The West Wing. Inglise keeles oli quiz Crucible esimese vaatuse peale, tegelt oli üsna kerge, sest õpikut võis kasutada.. Ja Dance Aerobicus vaatasime Central Stage'i edasi, aga homme hakkame lõpuks tantsuklassides tantsima, juhuu.
 
Pärast kooli ruttasin jala Targetisse, kõige rohkem 5 minuti tee, nii et megalähedal ja pärast seda koju ja õppisin mis õppida oli ja siis vaatasime-kuulasime jälle kuidas Chris väikseid hiinlasi testib skypes. See oli naljakas, et kui ta näitas oma nina peale ja küsis: "What's that?" siis osad lapsed vastasid "Your big nose" :D Aaaa ja siis Lisa ostis täna mandariine ja siuke jõulutunne tuli kohe..:) Target ka juba jõuluasju täis, halloweeni asjad ju kadunud..
 
Annika. :)

No comments:

Post a Comment