Sunday, November 4, 2012

Reede & nädalavahetus!

Reede hommik läks ikka väga-väga-väga kiireks :D Õhtul leppisime kokku et läheme Hayleyga kooli ehk 8.45 alles. Panin äratused siis 7.50 ja 7.55ks, aga ta oli hommikul 7st sõnumi saatnud, et me peame Garrettiga minema, aga ta pidi juba seekord kell 8 lahkuma.. Kell oli 7.52 kui nägin Garretti sõnumit, et kas me läheme temaga kell 8, aga no kuna meil teist valikut polnud, siis pidime minema, nii et vastasin, et anname oma parima et jõuda :D Ajasin siis Qinqin'i üles ja ütlesin et meil pm 7minutit aega valmis panna.. :D 8.04 jõudsime lõpuks autosse.. :D Siis sõitsime Matthewi ja Jesse järel QT'sse ja Garrett tegi meile kohvid välja, kuna pidime nii kiiresti üles saama. :D kui tore :)

Hispaania keeles hakkasime tegusõnu õppima. Mate alguses oli viimabe pep rally :( Tegelt üks kevadel veel, aga ikkagi kurb.. Mingeid väga erakordseid tantse seekord polnud kahjuks, aga tore oli ikka ja mul nii kahju, et ma cheerleadereid ei filminud, kuna lõpus nad enam-vähem pillasid ühe tüdruku maha :D Ta maandus küll pehmelt, aga tõste läks ju metsa.. :D

Siis tagasi matesse, kus tegime väikse quiz'i. Dance Aerobicus vaatasime video pealt pep rally't uuesti ja keemias tegime labori asja edasi, või no mul oli tegelt valmis juba.. Siis lõuna, ajaloos oli asendusõpetaja ja pidime järgmisi kordamisküsimusi tegema. Võisime oma muusikat kuulata samal ajal, nii et see oli tore. :) Siis inkas vaatasime filmi "Crucible" "Act1'i" ja Dance Aerobicus vaatsime "Central Stage'i" edasi. Siis läksime poest läbi ja seejärel koju.

Kuna õhtul oli viimane jalgpalli kodumäng, siis tahtsin nii väga minna. Hooaja viimane mäng on järgmine nädal, aga see kuskil veel kaugemal. Meie kodustaadion asub kuskil 20-30 minuti kaugusel, nõme tüütu sõit, aga tahtsin ikkagi minna. Suutsin Qinqin'i ka ära rääkida.. :D

Mäng oli siis Richardson High Schooli vastu ehk teine suur high school siin Richardsonis. Kahjuks vist kaotasime, me lahkusime umbes 2 minutit enne mängu lõppu, aga siis oli seis 47-35.. Enne poolaega veel juhtisime 28-27, nii et hea mäng oli ikkagi.

see oli armas- kõik senioritest bandod ja bandobud'id kutsuti vanematega ette.
Ilmselgelt lõbus kui Bell Guard'id trikke teevad :D

Väga arusaadav mäng.. :D 
 
 
 
Meie bandod. Nad tegid kick-routine'i, siit natuke näha, mille peale meie skills test oli, kuna kick'id on samad ikka, aga meil oli rohkem tavalist tantsu osa.
 
 
 
 
 
Meie kooli marching band. Esimese osa video ei taha üles minna.. aga päris võimas bänd meil. Uhke olla sellise kooli õpilane. :) 
 
 
 
Qinqin joonistas mind mängu ajal :D
 
 Laupäeva hommiku poole läksime Cici Pizza'sse sööma ja pärast seda tuli tugiisik Eric külla. Vaatas kuidas ja kus me elame ja küsis kas kõik korras. Siis rääkis veel mulle, et tema endine vahetusõpilane ehk Stenly Eestist, tuleb detsembris tagasi ja läheb kolledžisse siin ja läheb nende juurde tagasi elama. Ehk õnnestub mul lähiajal eestlast näha.. :D

Pärast seda läksin õue ja päevitasin, jah just nimelt päevitasin 3.novembril :D ja lugesin raamatut. Siis tuli Darrel'i pere külla ja vaatasime "Once Upon A Time'i". Õhtul vaatasin veel Step Up'i kaht esimest osa ja siis oligi juba öö käes.

Täna hommikul sõime pannkooke ja peekonit :) ja siis mingiaeg läksime parki. Õppisime natuke Ameerika jalgpalli mängima. Ma olin Mikey'ga ja Qinqin oli Chrisiga :D (me võitsime, kuigi tegelt oli viik:D) ja pärast seda läksime mall'i natukeseks ja siis Targetisse, sest mul oli kleepse vaja matemaatika jaoks.

Nüüd just sõime ja õhtul vaatame uut The Walking Dead'i osa. :)
 
Nädal aega saime elada 7h ajavahega, aga täna keerasime meie ka kella, nii et oleme 8h peal tagasi :D
 
Headööd, Annika. :)

No comments:

Post a Comment