Wednesday, June 12, 2013

CALIFORNIA DAY3

Laupäeval, 25.mail oli meie plaan minna randa ja seda tegimegi. Lahkusime hotellist kella 1 paiku ja esimeseks rannaks oli ilus Venice Beach, mis on paljudes filmides ka olnud. Ilm seal Californias see nädal kahjuks väga soe ei olnud, jäi sinna 20-25 kraadi kanti, aga päike paistis tugevalt ja selline ilm oli rannas olekuks perfektne! Jalutasime siis mööda Venice Beach’i, katsusime varvastega Vaikset ookeanit, tegime pilte ja käisime pisikestes poodides.

Pärast seda sõitsime väiksesse mägedes asuvasse linna nimega Calabasas. Kogu see vaatepilt teel sinna ja tagasi oli lihtsalt imeline, niiiii ilusad mäed ja üldse kogu loodus!  Ja Calabasas on väga ilus ja armas linn!! Seal sõime lõunat ka ühes võileiva kohvikus.

 Pärast seda käisime Malibul rannas, nime ei teagi aga vaatasime seal surfareid ja lamasime niisama. Korraks käisin vees ka, aga põhi oli nii kive täis, et seal ei kannatanud kõndida..

Pärast seda läksime Santa Monica Beach’i. Niiii ilus suur ja lai. Läksin siis jälle ainsa julgena vette. Vesi oli mõnus, ei olnud üldse külm nagu teised arvasid.. ilmselt eestlased siis külmaga harjunud :D  Lained olid hiiglaslikud! Olin põlvini vees, aga lained ulatusid üle rinna :D ja need olid nii võimsad, et kui laine tagasi läks, siis tõmbas see mind aina sügavamale kaasa.. See oli väga jube, aga samas super lahe samal ajal! :D Nüüd saan öelda, et olen Vaikses ookeanis ujunud!Sealt kõndisime mööda kallast Santa Monica Pier'ile, kus oli pisike lõbustuspark, väiksed putkad ja meeletult inimesi. Jalutasime seal veidi ringi, tegime pilte ja siis hakkasime tagasi auto juurde kõndima. Pärast seda sõitsime veidi veel linnas ringi ja hotelli jõudsime 10ne paiku.
 

No comments:

Post a Comment