Monday, June 17, 2013

TRIP, DAYS7&8 3-4.mai

Reede oli meie viimane päev, niiiiiii kurb. Aga see päev oli perfektne lõpp meie imelisele reisile. Hommikul kohtusime oma giidiga, kes oli väga tore ja teadis kõigest hästi palju, mitte nagu meie eelmine giid.. :D Kõigepealt käisime State Capitoli juures. Nägime hooneid, kus legislative branch oma otsuseid teeb ning nägime ka Supreme Court Buildingut.

 
Pärast seda kõndisime White House'i juurde. Nägime isegi turvamehi katusel.. :D aga tegime seal pilte ja mingi aja pärast aeti meid sealt ära, kuna keegi tähtis inimene hakkas sealt lahkuma. Arvatavasti Michelle Obama, kuna turvamehi oli palju ja kahjuks see president isiklikult polnud, kuna ta oli samal ajal Mehhikos..

Marie(Tšehhi)

meie täiskasvanud! :)

 
 
Seejärel sõime lõunat Union Stationis. See oli väga mõnus. Käisime Marie ja Niklasega ringi too päev, lõunat sõime Burger Kingis ja pärast ostsime veel Starbucksi ja siis oligi aeg juba lahkuda.

 
Seejärel oli meil vabaaega 4h National Mall'is ehk siis saime valida mis teha tahtsime. Käisime vist kolmes Smithsonian muuseumis ning pärast seda nautisime ilusat päeva murul istudes. Kõige lahedam ja põnevam nendest, kus käisime oli Smithsonian National Museum of Natural History. See tõesti oli huvitav!


seal muuseumis olid dinosauruse kondid filmist Öö muuseumis :)


Pärast seda oli meil veidi vaba aega Georgetownis, mil aitasin Marie'le promiks kingi osta ja seejärel oligi meie viimase õhtusöögi aeg käes. Õhtusöök oli Old Glory's ja oli väga maitsev. Nalja sai tolle õhtusöögi ajal küll väga palju ja mu sõbrad jätsid mulle telefoni mitmeid kauneid videoid, mida siiani on tore vaadata. :D


Saki :D


Marie ja Lina :D
Pärast õhtusööki sõitsime tagasi hotelli, kus ruttasime kohe basseini juurde. See õhtu oli lihtsalt niii super lõbus ja mu lemmik õhtu kogu reisi ajal. Mullivannis olin max 5 minutit ja ülejäänud aja veetsin ma basseinis palli mängides. Mängisime midagi koera ja kondi taolist täitsa mitu tundi. :D Vahepeal mängisin üksi 7 poisiga, see oli eriti vahva.. :D Aga Lina ühines meiega ja lõpus mängisime jalgpalli tema ja poistega, oli väga vägivaldne...  :D Selle ajal sai lihtsalt niiiii palju naljaa ja me mitte kuidagi ei tahtnud lahkuda, aga tubade kontroll sundis peale.. :( Koridoris jätsime veel osadega hüvasti, mis oli nii kurb, sest kõik need inimesed said selle nädala jooksul niiiii kalliks.. :S

lemmik!!!
Laupäeva hommikul ärkasin juba enne 5, sest tuli Saki ära saata ja seejärel pidime ise lahkuma. Lennujaamas oli õhkkond närvesööv, kuna Lina unustas oma passi New Jersey hotelli ja see küll pandi postiga teele, aga ei jõudnud kohale, nii et ta polnud üldse kindel kas ta turvaväravatest läbi saab, aga sai ja kõik edasi läks sujuvalt. Lennujaamas sain alles teada, et mul Melina, Niklase ja Yong Min'iga täitsa sama lend Dallasesse! :) Ei teagi miks me kõik koos New Yorki ei sõitnud... aga tore, et üksi ei pidanud ootama, sest aega oli meil üsna kaua... Aga lend läks rahulikult ja möödus magades, sest edasine päev tõotas tulla pikk ja tuligi.... :D  Saabudes olid lennujaamas mul juba Mikey ja Qinqin vastas. Sõitsime siis koju ja seejärel oligi aeg end prom'iks valmis sättima hakata.

meie lennugrupp :) 

No comments:

Post a Comment