Sunday, January 6, 2013

DALLAS WORLD AQUARIUM

Praegu just avastasin, et mul see postitus ja Houstoni oma ammuammu valmis kirjutatud, aga pole lihtsalt avaldatud.... piinlik-piinlik, aga parem hilja kui mitte kunagi..... :D:D
 
DALLAS WORLD AQUARIUM (23.november 2012, ups :D)
Reede hommikul tõusin jälle juba 10ne aeg, sest Qinqin kolistas ja käis toas ringi. Kuskil 11 paiku hakkasime Dallasesse sõitma. Kõigepealt läksime Chrisi töö juurde. Nii lahe kontor, kõikidel Apple’i arvutid ja siis seal igast palle ja asju.. Mängisime reketitega  mingit palli seal ja siis loopisime seda suurt workout palli, kuhu oli liiva sisse pandud. :D Siis läksime sööma ülifancysse ja ülikallisse restoran-buffeesse(selle üli all mõtlen ÜLIÜLIÜLI). Seal oli üks hästi maitsev puuviljasalat, kus olid ka mustikad sees, aga need pole ikka nii head kui ise korjatud.. J Aga söögid olid jälle ülimalt head ja kõht oli taaskord liialt täis..
mind sunniti sinna ronima :S :D
Pärast söömist läksime Chrisi, ta ema, Jenny, Qinqin’i ja Mike’iga(hostisa töökaaslane) Dallas World Aquariumisse. Päris palju rahvast oli seal seepäev, hostvanaema jaoks võtsime veel ratastooli ka, kuna kõndimist oli paljupalju, aga polnud hullu. Hästi armsad ahvid olid seal. J Minu meelest ülimalt rõvedad olid nahkhiired, õhhh.. Agaa nägime igasuguseid linde, madusid, konni, flamingosid, pingviine, kalasid, haisid, kopraid, ämblikke, alligaatorit, merihobusid, millimallikaid, laiskloomi ja mis iganes elukaid seal veel oli. :D Väga tore oli ja koju jõudsime 5 paiku. Siis sõime ja siis olime niisama, ma vaatasin filmi ja 11 paiku jäin vist magama, sest väsimus oli suuuuuuur.

nummi :Dkõige armsamad :)

mind taheti pingviinide juurde visata :/kahjuks magas :(


Annika. :)

No comments:

Post a Comment