Wednesday, March 13, 2013

Eelmine nädalavahetus

Reede õhtul, 1.märtsil,  läksime jalkat vaatama Qinqin’i, Soya, Matthew’i ja Garrettiga. Kooli juurde jõudes saime alles teada, või noh Matthew teadis varem, aga ei öelnud kellelegi :D, et Jesse mäng toimub hoopis kuskil eemal ja meie kooli staadionil toimub tüdrukute mäng.. aga jäime siis tüdrukuid vaatama. Veidi aja pärast lisandus Chris ka(kelle juures Soya ja Jesse elavad).  Me väga mängu ei jälginudki, sest kõik muu oli palju põnevam. :D Keegi ei uskunud mind kui ütlesin, et Skype on eestlaste poolt leiutatud ja siis otsisin neile kohe internetist tõestuse välja ja siis nad hakkasid veel Eesti rahvustoite otsima, mida meil ju tegelikult ei ole, aga siis nad leidsid pildid verivorstist ja mannavahust ja siis nalja jälle teistel palju, sest need pildid just kõige kaunimad ei olnud… :D Aga too õhtu oli päris külm, kõik mu ümber värisesid, aga noh… ma olen ju Eestist :D jagasin oma kindad ka ära, sest teistel oli ikka väga külm ja sellepärast lahkusimegi 10 minutit enne mängu lõppu…arvatavasti kaotasime ka, kuna meie lahkudes oli seis 2-0.. Siis sõitsime Whataburgerisse, kus sai jälle mõnusalt juttu aetud ja palju naerda ja mingiaeg tulime ära koju.
 
Laupäeval käisin ma Ramblers’ ite Dance Off’i vaatamas meie koolis. See toimus 8ndat korda ja iga-aasta on erinevas koolis, nii et ma sattusin õigel aastal siia. :D Ja iga-aasta annetatakse piletitulu kuskile heategevusse. See aasta annetati see Christine’s Cause’ile. Christine oli meie kooli töötaja ja tegelikult ka ühe Ramblers’i Keith’i ema ja ta oli aastaid võidelnud vähiga ja kõik lootsid, et ta on Dance Offi ajal veel meiega, aga kahjuks nii ei läinud L Igaljuhul kogu see asi algas videoga, mis vaatas tagasi ürituse algusaastatesse  ja seal oli ka intervjuu Christine’ga. Ma isegi ei teadnud seda naist, aga pisarad tulid vägisi silma…
Dance Off’il siis kõigi nelja Richardsoni high schooli Country&Western tantsugrupid esitasid 2 tantsu ja siis vahepeal toimusid erinevad võistlused.  Meie kool võitis kõik kolm võistlust, niii tore!!! Aga väga veider on see, et kõik 4 kooli tantsivad Country&Westernit, aga nende stiilid on täiesti erinevad. Nii et oli väga huvitav vaadata neid kõiki, aga meie kool siiski parim!! Käisin seal koos Stephanie ja Gabbyga ja kuna jõudsime üsna hilja, siis pidime päris taga istuma, kuna kogu meie auditoorium oli täiesti täis..
 


üks võistlus oli selline, et kes suudab kõige kauem seal õhus püsida

ja teine võistlus oli sellises asendis ning kolmas oli, et kes suudab peakohal tüdrukut kõige rohkem üles tõsta
 
Õhtul läksid hostvanemad kuskile peole ja me läksime Qinqin’i ja Melissaga Studio Movie Grill’i filmi 21 And Over vaatama. Maitsev burger oli ja film oli ka täitsa… naljakas :D Vahva teenindaja oli meil ka… jäi minuga peale tellimuse võtmist kuni filmi alguseni juttu rääkima ja kui film läbi sai siis hüüdis “Bye girl!“ haha :D:D
Pühapäeval käisime korraks hostisa ja Qinqin’iga Lisa ema aitamas ja käisime Central Marketis ja siis veel mõnes poes ning lõunat sõime prantsuse restoranis La Madeline. Õhtul vaatasime muidugi The Walking Dead’i ja sõime browniesid! ning pärast seda tulid Melissa ja Qinqin mu tuppa mingit viikingite sarja vaatama ja tähtsaid jutte arutama.

hostvanaema koer

eakate elamu

Prantsuse restoranis
 

No comments:

Post a Comment