Wednesday, March 13, 2013

4.märts, esmaspäev

Esmaspäeval oli õudne koolipäev.. Juunoritel oli inglise keele TAKS test, mida me, vahetusõpilased võtma ei pea. Igaljuhul…. hispaania keeles oli kõik okei, sest meil seal ainult 2-3 junorit ning tund toimus kenasti. Matemaatikas on meie klassis vaid 2 seniorit, seega tundi ei toimunud, nii et pidime cafeteriasse minema. Õnneks Qinqin’il ka tundi polnud, nii et ei pidanud vähemalt üksi passima ja lisaks Ramblers’itel oli tund sellel ajal ja nad vaatasid laupäevase Dance Offi pilte ekraani pealt, nii et sellega sisustasin ka aega. US Government õnneks toimus, pool klassi oli küll puudu, aga mis teha.. Keemiast olid ka umbes pooled puudu, nii et tunnis vaatasime Müüdimurdjaid. Aga õnneks oli esmaspäev, mis tähendas, et Raquel’il oli C-lunch.. Üks esmaspäev on meil veel jäänud peale Spring Break’i. Need esmaspäevased lõunad lähevad ikka eriti kiiresti, kuna niii palju on ära vaja rääkida temaga selle paarikümne minuti jooksul. J Lõuna sai läbi ja kõndisin kolmandale korrusele oma ajalooklassi juurde nagu tavaliselt. Ajaloos kõik juuniorid, aga arvasin, et osad oma TAKS testiga selleks ajaks lõpetanud, et lähen ikka klassi juurde. (TAKS testil ajapiirangut pole). Jõudsin klassi juurde ja sain teada, et mingitel freshmen’idel toimub tund lambist meie klassis, mul oli nagu whaaat?!? Kus ma siis minema pean?! Kõmpisin siis tagasi esimesele korrusele ja nägin seal Teyonat, mu hispaania keelest, kes ka tegelikult juunior on, aga ma ei teagi miks ta testi ei võtnud. Temaga oli täpselt sama asi juhtunud ja mõlemad olime nii segaduses… otsustasime sööklasse minna, kus parasjagu koristamine käis, aga nojah, mujale ei osanud minna…  Isversusver kuidas see tund venis, midagi ei toimunud ka parajasti … Pärast kellahelinat kõndisin teise söökla otsa, kus C&W D-s toimus. Põnev , võttis nii kaua aega :D Seal ka midagi erilist ei teinud, ainult kõhulihaseid ja kätekõverdusi mingisuguse testi jaoks. Ja seejärel inglise keel, kus me absoluutselt midagi ei teinud, kuigi kõik olid kohal… nii et me kõik olimegi oma telefonides ja mängisime kõikvõimalikke mänge. Koolipäeva lõpus olin ma lihtsalt niiiii väsinud ja unine, sest kogu koolipäev oli mõttetu passimine…. Teiste TAKS testide ajal pole küll mõtet kooli minna, sest nkn midagi uut ei õpita nendel päevadel… Soya ja Jesse ei käinud juba seekord ja õigesti tegid!

Pärast kooli kõndisime Targetisse ja tee peal pidime palavuse kätte ära surema, sest niiiiii palav ilm oli. Targetis kohtusime hostvanematega ja sõitsime KFC drive-in’ist läbi ja läksime parki, kus sõime ja lennutasime tuulelohesid. J Qinqin suutis muidugi oma tuulelohe lahti lasta, aga see käepide jäi puuokstesse kinni, nii et tuulelohe oli veel järgmine päev ka samas kohas lendlemas.. :D


Koju tulles tahtsime näha, kas tuulelohe on kodu juurest ka näha ja läksime katusele. Iluuus päikeseloojang oli ja mõned puud on ka juba oma õitsemisega alustanud, nii et oli selline ilus kevadine vaatepilt.

No comments:

Post a Comment