Thursday, December 27, 2012

Christmas Day!

Christmas Day ehk 25.detsember algas meil sellega, et jõuluvana oli meie kaminasimsil rippuvatesse sokkidesse kingitusi toonud. :)


Seejärel jätkus hommik piparkoogimajade ehitamisega. Mina ja Qinqin tegime ühte ja Jenny ja Mikey tegid teist. Maja osad olid päris purunenud, seega neid väga kokku panna ei saanud ja lagunesid üsna kohe ära ka, aga nüüd olen vähemalt piparkoogimaja ehtinud :D


Kella 1 paiku tulid onu Robert ja Faith ja nad tõid suure suitsetatud kalkuni, nii et sõime kalkunivõileibu. Ja täpselt enne nende tulekud hakkas LUND SADAMA ja mitte selline kribu lumi vaid päris paks lumi tuli kohe maha. (vähemalt Texase kohta :D) See oli Qinqini esimene lumi pm. Mingiaeg läksime Melissaga poodi ja pärast seda mängisime lumesõda :D (lund oli isegi selleks piisavalt. :D)

Nii et mul olid ka valged jõulud :) Ja Trixie'l(koeral) oli ka see esimene lumi ja ta oli lihtsalt nii õnnelik ja jookśis ja kimas aias ringi lihtsalt, see oli niii naljakas :D
 
Siis õhtupoole läksime parki korraks ja seal jooksis Qinqin ringi nagu hull :D aga tegime seal siis lumeingleid ja pärast seda läksime kinno "Les Miesrables" esilinastust vaatama. Meie piletid olid miskipärast kõigeKÕIGE esimesse ritta sattunud ja see pole üldse sama nagu Eesti esimene rida, kuna ekraan ona palju suurem ja palju kõrgemal.. Aga õnneks kolisid teise rea inimesed tahapoole ja me saime teise ritta kolida Jenny ja Qinqin'iga ja sealt oli juba täitsa hea vaadata. Aga muidu oli saal täiesti täis.. Ja päris mitu korda sai kogu filmi vältel pisaraid valada :D aga hea film on! See oli peaaegu 3h pikk ja pärast tulime koju ja siis vaatasin veel arvutist Mamma Miat ja siis ära magama. :)

No comments:

Post a Comment