Monday, April 22, 2013

Aprilll!

1.aprill oli küll nagu täitsa nali. Hommikul avastasin, et mu kooli ID on kadunud.. ainult pael oli alles. Ma mäletan, et ma võtsin oma ID paela küljest ära, sest pidin selle igaksjuhuks Mary Poppinsi jaoks kaasa võtma neljapäeval, aga ei tea mis sellest edasi sai.. :( Lasin siis Garrettil ennast selle ruumi juurde viia, kus uue ID saaks, aga see onuke tuli alles 8:50 paiku, nii et veetsin üle pika aja aega Green Roomis, kuna see oli seal lähedal.. Uus ID maksis 2 dollarit, aga kui onule 5 ulatasin, siis ta ütles, et tal pole mulle tagasi anda, nii et ta annab selle mulle tasuta, kui tore :) Ta kirjutas mulle pass'i ka juba, aga jõudsin ilusti enne kella klassi.
 
Esmaspäeval ja teisipäeval tegid freshmen'id mingit inglise keele testi, nii et kool oli niiii mõnus tühi ja vaikne. :D Aga esmaspäeval pärast lõunat kõmpisin siis kolmandale korrusele, et US Historysse minna, aga keegi inimene seisis ukse peal ja saatis meid kõiki alla tagasi, ütles et klassides veel testitakse. Alla kõndides nägin õnneks Nancyt ka ja läksime koos sööklasse. Seal nägime veel paari inimest oma klassist, aga siis helises kell ja freshmenid hakkasid ukstest sisse voorima, meil oli nagu okeii.. veider, aga istusime rahulikult edasi. Nancy textis Noah'ile, et kus ta on, sest enne nägime teda sööklas, aga nüüd ta oli kadunud ja Noah ütles, et ta on klassis, et tund käib. Me siis mõtlesime, et raudselt teeb nalja, sest 1.aprill oli ju :D aga siis hakkasime mõtlema, et äkki tõesti klass toimub, sest pooled inimesed, kes meie klassist sööklas olid, olid nüüd kadunud. Otsustasime siis vaatama minna ja kõndisime kolmandale korrusele ja vaatasime ukse peal olevast aknast sisse ja tund toimuski... apppi see oli korraga niii räigelt naljakas ja hirmus hetk, sest me ei teadnud mida teha. :D Tavaliselt coach Petty alati sokib ja ei lase klassi sisse ilma pass'ita, seega ei tahtund väga siseneda sinna. :D Otsustasime siis Ram's Central'isse minna ja sealt pass küsida, kõpisime jälle esimesele korrusele ja ma pidin sellele tädile seal seletama, mis juhtunud oli ja õnneks ta kirjutas meile pass'i, siis otsustasime Greg'ile, kes meiega ka sööklas istus, ütlema minna, et tund toimub ja seejärel läksime jälle kolmandale. Ukse taga seisime ja naersime umbes 5 minutit, sest kumbki ei tahtnud esimesena sisse minna. :D Nancy sundis mind esimesena minema ja lõpuks võtsin siis julguse kokku ja sisenesin. Tore oli see, et laudade asetus oli muutunud, seega pidime veel endale uued kohad ka leidma. :D Ja apppi, kõige naljakam moment oli see kui umbes 5 minuti pärast üks poiss, kes ka sööklas oli, klassi sisenes...  + natukese aja pärast veel teinegi...  ja no siis me lihtsalt ei suutnud enam tagasi hoida, mõlemal pisarad jooksid, sest lihtsalt niii naljakas oli ja kõva häälega ju naerda ei saanud.. :D:D 
 
Neljapäeva, 4.aprilli hommik oli huvitav.. Pidime kooli Hayley'ga minema, sest Garrett pidi varem minema ja ootasime siis 8:40 teda õues ja aeg aina möödus ja möödus ja Hayley't polnud kusagil. Mingil hetkel kuulsime, kuidas ta auto käivatas ja ootasime siis, aga autot ei tulnud... Kõdisime tänava nurga peale ja nägime, et ta auto oli kadunud.. :D Õnneks hostisa oli see hommik kodus ja Qinqin ajas ta üles ning sõitsime siis kooli, aga jäime hiljaks. Seejärel otsisime kaua aega Tardy Station'it ja lõpuks umbes 8:15 selle ka leidsime. Sain omale esimese tardy...:( :D ehk põhjuseta hilinemise. Aa ja kui seal Tardy Station'is olime siis Garrett, Matthew ja Chris kõndisid sealt mööda ja kui Garrett teada sai, et Hayley meid unustas, siis ta ütles, et räägib oma õega täna õhtul tõsiselt. :D Aga õnneks hilinemisest väga hullu midagi polnud, sesr hispaania keeles töötasime projekti kallal, mis mul juba valmis oli.
 
Reede, 5.aprilli õhtul otsustasime Qinqin'iga lambist jalutama minna. Kõndisime oma tavapärase ringi, mida tavaliselt Melissaga kõnnime ja seejärel otsustasime hoopis teises suunas kõndida. Avastasime, et park, kus vahel käime, asub meile niinii lähedal. Veider, autoga sõites pole aru saanudki, et see nii lähedal asub, 2 kuud enne lahkumist siis avastame... :D Kiikusime ja mängisime mänguväljakul ja kuulasime muusikat ja lollitasime niisama ja millalgi hakkasime tagasi kodu poole kõndima. Meie jalutuskäik kujunes päris pikaks, aga see oli lihtsalt niii mõnus! :)
 
ühel hommikul cafeterias

jalutuskäik algas valges..

ja lõppes pimedas


 

No comments:

Post a Comment