Sunday, April 28, 2013

17-19.aprill

Kolmapäeva, 17.aprilli õhtul käisime Melissale kingi ja pärast seda Qinqinile läpakat ostmas. Ta ostis omale puutetundliku sülaarvuti…  21.sajand…  :D Neljapäeva, 18. aprilli õhtul käisime muusikali Wicked vaatamas. Meil Qinqini ja Melissaga olid natuke khm kehvad kohad. Olime rõdul peaaegu viimases reas seina ääres :D aga muusikal oli siiski väga hea. Oleks ilmselt parem olnud, kui oleks näitlejate nägusid ka näinud, aga elasime üle. :D
 
meist tahapoole jäid veel mõned kurvad read :D


 
Reedel, 19.aprilli õhtul käisime Melissa ja Qinqiniga Walmartis. Parim pood haha :D Aga jah, mul oli reisi jaoks mõningaid asju vaja, niiet võtsime ette tripi Walmarti. :) :D Jõudsime sealt koju natuke enne kümmet ja jõudsin oma tuppa, panin teleka käima ja järsku kuulsin oma telefonihelinat, mida pole väga ammu kuulnud, sest siin helistatakse väga vähe, enamasti textitakse, aga Garrett helistas mulle ja küsis kas ma tahan nendega Whataburgerisse minna. Okeii, võtsin oma rahakoti ja jooksin välja, kus nad juba mind ootasid. Autos olid veel Mason ja Jesse ka. Whataburgerisse tulid veel Chris ja üks brasiilia tüüp, kes nendega juures mõne nädala elas, Soya, Natalie, Hudson ja Eo. Väga mõnus oli, sai jälle palju naerda, nagu alati nende inimestega! J Kuskil poole 12 ajal jõudsin koju.
hostisa sõber oli kunagi tollele sõbrale toonud :)
 
Laupäeva päeval midagi erilist ei teinudki. Õhtul käisime Qinqiniga jalutamas ja jälle pargis mängimas. :D Pühapäeval käisime loomaaias. Esimese asjana käisime kaameliga sõitmas haha :D Järjekorras olid kõik väiksed lapsed ja siis meie Qinqiniga. :D:D Ilm oli ilus ja seekord nägime rohkem loomi kui eelmine kord. Oli väga tore päev!

Crystal

Eesti lind ju :D

 

No comments:

Post a Comment